Navigace

CZK / EUR

Naše tipy pro rychlý úklid koupelny

7-Leading-Space-Boosting-Bathroom-Design-Ideas-scaled.jpg

V koupelně trávíte čas každý den, a proto je důležité se o ni starat. Uklízet tuto místnost je však často utrpení a máme tendenci to co nejdéle odkládat.

Abyste nemuseli provádět veškerý těžký úklid najednou, doporučujeme vám věnovat tomu každý den trochu času. Jste na správném místě, pokud chcete znát naše tipy a triky, jak se rychle zbavit nečistot v koupelně. 

Jak udržovat koupelnu čistou?

Jak již bylo zmíněno výše, je důležité koupelnu každý den trochu vyčistit, abyste zabránili usazování nečistot. 

Například každý večer před spaním otřete umyvadlo, abyste odstranili případné mýdlo, make-up nebo usazeniny vlasů. Kromě toho neváhejte své sprchové vaničky po použití vydrhnout sprchovou škrabkou, abyste z nich odstranili co nejvíce vody a předešli tak rychlému plesnivění těsnění. 

Aby byla koupelna čistá, je samozřejmě důležité udržovat v ní pořádek. Udělejte si čas na uspořádání svého pokoje a snažte se umístit použité věci na původní místo. Těm z vás, kteří mají koupelnu zaneřáděnou, může udělat dobře, když ji jednou provždy uklidíte. 

Údržba koupelnových obkladů 

Pro důkladné vyčištění obkladů do sprchového koutu doporučujeme používat speciální, profesionální přípravky na odstranění vodního kamene a skvrn z obkladů.

Kromě toho je čištění spár v koupelně pravděpodobně nejnáročnější částí práce. Ty zadržují nečistoty a vodu a zde začínají plísně a plísně. Existuje několik staromódních receptů, ale není nic účinnějšího než speciální čistič spár. 

Černé skvrny je důležité ošetřit co nejdříve, protože čím déle budete čekat, tím více plísní poroste. A konečně, aby nedošlo k přemnožení bakterií, žádný zázrak se nekoná, stačí místnost po použití dobře vyvětrat, abyste zabránili hromadění vlhkosti. 

Čištění sprchy a vany 

Kromě čištění obkladů a spár nezapomínejte ani na péči o textilie a dno vany a sprchového koutu. 

Nakonec nezapomeňte sprchový závěs čas od času strčit do pračky, vrátíte mu tak lesk a příjemně voní. Pokud máte okna spíše než záclony, je důležité je každý den dobře čistit, abyste se vyhnuli usazování vodních skvrn a vodního kamene. 

Jaký je nejlepší čistič koupelny? 

Jako vždy vám doporučujeme používat čisticí prostředky, které jsou speciálně navrženy pro každou část vaší místnosti, kterou chcete vyčistit. Na trhu najdete nepřeberné množství produktů, takže stačí najít ty nejlepší. 

Pokud chcete své pokoje uklízet bezpečně a bez chemie , doporučujeme oboustranné rukavice z mikrovlákna Hagerty. Stačí pár kapek vody a vaši koupelnu během chvilky vyčistíte a vyleštíte.

Kouzelná rukavice na dlaždice 

Objevte rukavice z mikrovlákna speciálně navržené k čištění vašich dlážděných a keramických povrchů. Odstraňuje mastné a vápenné skvrny a obnovuje lesk.

Kouzelná rukavice na sklo 

Pro rychlé a efektivní čištění skleněných povrchů, oken a zrcadel použijte naši speciální skleněnou a zrcadlovou rukavici . 

Magická rukavice pro ocel 

A konečně, pro péči a obnovení lesku ocelových, nerezových, chromových a hliníkových povrchů použijte speciální magickou rukavici Hagerty . 

Rádi bychom zdůraznili, že čištění s magickými rukavicemi Hagerty nezajistí hloubkové čištění, ale je ideální pro každodenní údržbu vašich obytných prostor (koupelna, kuchyně,...). Skutečně, čištění trochu každý den usnadňuje hloubkové čištění. 

Jak používat Hagertyho kouzelné rukavice?

1. Lehce navlhčete jednu stranu rukavice.

2. Odstraňte nečistoty jemným třením povrchu. 

3. Otočte rukavici.

4. Otřete a naleštěte povrch druhou stranou.

Pro podrobnější informace přejděte na konkrétní stránku pro každou rukavici. 

Nyní víte, jak vyčistit koupelnu rychle a efektivně. Pokud potřebujete pomoc, kontaktujte nás: hagerty@hagerty.world.

Může Vás také zajímat

Jarní úklid: jak vyčistit venkovní nábytek

| Petra Koubová

Blíží se krásné dny a my si brzy budeme moci užívat naše venkovní prostory. Jaro ale znamená velký…

Přečíst článek

bytove-doplnky-domacnost-uklid.jpg

7 tipů pro udržení čistoty v domě

Udržet doma čistotu a pořádek není vždy snadné, zvláště pokud nemáte rádi uklízení. Radíme vám,…

Přečíst článek

sperky-I.jpeg

Víte jak čistit stříbrné šperky?

Stříbrné šperky mají tendenci oxidovat a to jim nesluší. Vraťte svým šperkům druhý život s…

Přečíst článek

kamenna-dlazba.jpeg

5 tipů na čištění kamenných podlah

Na kamenné podlaze časem ulpívají nečistoty a může dojít k jejímu zmatnění nebo dokonce poškození.…

Přečíst článek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace