Navigace

CZK / EUR

Poradna

Lámete si hlavu nad tím, jak postupovat při čištění zlata, stříbra, oceli a dalších materiálů?

Setkáváte se s tipy, jako je použití zubní pasty, jedlé sody nebo alobalu a s dalšími složitými, a ne příliš efektivními postupy?

Řešení přitom může být tak jednoduché a efektivní. Uvidíte, že čištění vašich cenností vás bude dokonce bavit!

Jarní úklid: jak vyčistit venkovní nábytek

| Petra Koubová

Blíží se krásné dny a my si brzy budeme moci užívat naše venkovní prostory. Jaro ale znamená velký úklid. Než se pohodlně usadíte na zahradním lehátku, je čas dodat lesk vašim látkám a venkovním povrchům. 

Díky Hagerty a jejím čisticím prostředkům je péče o vaši terasu nebo balkon hračkou. Abyste si mohli rychle užít svůj venkovní prostor, uvádíme několik tipů na čištění.

Přečíst článek

7-Leading-Space-Boosting-Bathroom-Design-Ideas-scaled.jpg

Naše tipy pro rychlý úklid koupelny

V koupelně trávíte čas každý den, a proto je důležité se o ni starat. Uklízet tuto místnost je však často utrpení a máme tendenci to co nejdéle odkládat.

Abyste nemuseli provádět veškerý těžký úklid najednou, doporučujeme vám věnovat tomu každý den trochu času. Jste na správném místě, pokud chcete znát naše tipy a triky, jak se rychle zbavit nečistot v koupelně. 

Přečíst článek

bytove-doplnky-domacnost-uklid.jpg

7 tipů pro udržení čistoty v domě

Udržet doma čistotu a pořádek není vždy snadné, zvláště pokud nemáte rádi uklízení. Radíme vám, abyste s péčí o domácnost nečekali na poslední chvíli, ale prováděli úklid pravidelně. 

Přečíst článek

sperky-I.jpeg

Víte jak čistit stříbrné šperky?

Stříbrné šperky mají tendenci oxidovat a to jim nesluší. Vraťte svým šperkům druhý život s profesionálními čistícími prostředky. A to i když není vždy jasné, zda se jedná o pravé stříbro, nebo ne.

Přečíst článek

kamenna-dlazba.jpeg

5 tipů na čištění kamenných podlah

Na kamenné podlaze časem ulpívají nečistoty a může dojít k jejímu zmatnění nebo dokonce poškození. Skvrny ale mohou vznikat i nevhodným způsobem čištění.

Je proto důležité k čištění kamenných podlah používat správné přípravky, abyste se z nich mohli těšit co nejdéle. Pojďte s námi proniknout do tajů péče o podlahy z přírodního kamene. 

Přečíst článek

1 2 3 4 5 6 7 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace