Navigace

CZK / EUR

Poradna

Lámete si hlavu nad tím, jak postupovat při čištění zlata, stříbra, oceli a dalších materiálů?

Setkáváte se s tipy, jako je použití zubní pasty, jedlé sody nebo alobalu a s dalšími složitými, a ne příliš efektivními postupy?

Řešení přitom může být tak jednoduché a efektivní. Uvidíte, že čištění vašich cenností vás bude dokonce bavit!

cisteni-kovovych-casti-kuchyn.png

Ekologické čištění nerezu

Nerezové povrchy v domácnosti, jako je dřez, lednice, nebo baterie, lze vyčistit i bez čisticích prostředků – pomocí speciální rukavice z mikrovlákna Hagerty Microfiber Glove for Stainless Steel. Jednou stranou rukavice odstraníte nečistoty a druhou stranou povrch doleštíte. Jednoduché a ekologické řešení.

Přečíst článek

skvrny.png

Čištění skvrn

Rozlité červené víno nebo káva na koberci. Hranolky i s kečupem, vysypané na textilní sedačce. Každý to někdy zažil a všichni víme, že čištění není zrovna jednoduché.

Přečíst článek

okna.png

Ekologické čištění skla

Možná tomu nebudete věřit, ale i sklo lze mýt bez čisticích prostředků. Stačí použít rukavici z mikrovlákna Hagerty Microfiber Glove for Glass, která má strukturu vlákna speciálně vyvinutou pro mytí skla. Jednou stranou rukavice sklo důkladně vyčistíte a druhou stranou doleštíte.

Přečíst článek

koupelna.png

Ekologické čištění keramiky (obklady, umyvadla)

Ačkoliv můžete mít zažitý systém mytí keramiky abrazívním prostředkem (pískem), není to zrovna vhodné řešení, protože tak mohou vzniknout jemné oděrky.

Přečíst článek

indukcni-deska.png

Čištění indukční či sklokeramické varné desky

Údržba sklokeramické varné desky je sice o něco jednodušší, než údržba plynových hořáků, nicméně i tak nám dá zabrat, jelikož je na ní vidět i sebemenší nečistota – mastnota či mapa po připálených pokrmech.

Přečíst článek

1 2 3 4 5 6
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace