Navigace

CZK / EUR

Čištění hodinek

cisteni-hodinek.png

Hodinky patří mezi nejvíce namáhané doplňky, špiní se o povrch pracovního stolu, zanáší se mastnotami z krémů, potem, a proto rychle přicházejí o původní lesk.

Odkládání, skladování

Základní jednoduchá věc, kterou můžete pro své hodinky udělat, je sundávat si je při manuální práci, sportech. Předejdete tak zbytečnému poškrábání, otlučení, mechanickému ničení i zanášení nečistot. V době, kdy hodinky nepoužíváte, je odkládejte do krabičky k tomu určené – opět předejdete mechanickému poničení a zároveň předcházíte oxidaci.

Základní čištění

At už jde o kovové nebo kožené části hodinek, šetřete s vodou a omývejte je jen navlhčeným hadříkem, nikoliv pod proudem vody.

Leštění - kovové hodinky

Většina hodinek je vyrobena z nerezové oceli či z bílých kovů s podobnými vlastnostmi. Pro tento kov doporučujeme použít impregnovanou utěrku Hagerty Stainless Steel Cloth, která odstraní mastnotu a hodinky bez poškrábání krásně vyleští.


Leštění - kožený pásek

Kožený pásek leštěte přípravkem na kůži, jako je například krém Hagerty Leather Care, který kůži vyleští a zároveň chrání proti vlhkosti a mikroskopickým oděrkám.

Leštění – zlaté hodinky

Na leštění zlatých hodinek použijte impregnovanou utěrku na zlato, jako je např. Hagerty Gold Cloth, která hodinky vyčistí a dodá jim nový lesk.

Leštění – stříbrné hodinky

Na leštění hodinek ze stříbra použijte impregnovanou utěrku na stříbro, jako je např. Hagerty Silver Cloth, která hodinky vyčistí a dodá jim nový lesk.

Může Vás také zajímat

cisteni-kovovych-casti-kuchyn.png

Ekologické čištění nerezu

Nerezové povrchy v domácnosti, jako je dřez, lednice, nebo baterie, lze vyčistit i bez čisticích…

Přečíst článek

skvrny.png

Čištění skvrn

Rozlité červené víno nebo káva na koberci. Hranolky i s kečupem, vysypané na textilní sedačce.…

Přečíst článek

okna.png

Ekologické čištění skla

Možná tomu nebudete věřit, ale i sklo lze mýt bez čisticích prostředků. Stačí použít rukavici z…

Přečíst článek

koupelna.png

Ekologické čištění keramiky (obklady, umyvadla)

Ačkoliv můžete mít zažitý systém mytí keramiky abrazívním prostředkem (pískem), není to zrovna…

Přečíst článek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace